Kontakta oss

Funderar du över vad vi kan erbjuda för lösning för just din fastighet? Hör av dig till oss redan idag! Du når oss genom att använda någon av kontaktuppgifterna nedan, eller via formuläret intill.

Välkommen med din förfrågan!

Energifasader AB

Besöks- och postadress:
Fläderbärsstigen 3
434 91 Kungsbacka

Telefon: 0300-71098
Mobil: 0735-268795
E-post: thomas@energifasader.se

0735/26 87 85

Marknadschef

Thomas Tenggren

0735/26 87 95

Kalkyl/entreprenadchef

thomas@energifasader.se

Anneli Skåreby

0702/20 23 18

Ekonomi

ekonomi@energifasader.se

Margareta Cederholm

0709/49 80 26

Försäljare / Syd

maggi@energifasader.se

Thommy Tenggren

0707/75 99 44

Arbetschef / Sverige

thommy@energifasader.se

John " Tjalle Andersson

0706/92 70 31

Projektledare / Väst

tjalle@energifasader.se

Alexander Hartlén

0709/49 80 25

Projektledare / Syd

alexander@energifasader.se

Nikitas Edman

0729/75 60 56

Elektriker / Stockholm

nikitas@energifasader.se

Kontaktformulär

Skicka era uppgifter så kontaktar vi
er så fort som möjligt.